Horvaatia Päev 2. Trogir turg

Teine päev Horvaatias. Plaan oli käia turul. Mina tahtsin endale mingit mütsilaatset toodet ja Riina rannarätikut. Trogir on meist ~2km kaugusel ja seal pidi päris suur turg olema. Läksime jala endal seljakotid seljas. Turg oligi. Aga üsna puhas turistikas. Kaupa palju ja hinnad kõrged. Aga saime. Mina mütsi (soni taoline) 8 eur ja Riina räitku 7 eur. Üldiselt oli turg mõnus. Keegi midagi peale ei surunud. Võtsime veel suure kobara viinamarju ja 2 kurki. Viinamarjad olid küll head aga rahamaitse oli natukene juures (6 eur/kg) Poes poole odavam.

Peale oste oma kodujuurde tagasi ja kohe randa. Rand 5min jalutada. Ja rand on siin kiviklibuline. Ka rahvast oli palju. Aga nagu nimelt oli üks koht jäetud kuhu saime oma rannateki panna (otsin ennem reisi spetsiaalse mis sobib kõvale pinnale) Mõnus. Vesi 26 kraadi. Mõned tunnid olime ja siis tuppa. Mul oli pisike töökoosolek.

Käisime veel 18 ajal ujumas ja võtsime kohalikust söögikohast (“Sunčana Dalmacija”) pitsa. See oli küll imemaitsev aga see-eest imepisike. 10.50 EUR. Koos kohaliku külma õllega oli aga täiest okey. Veetsime õhtu rõdul. Soe oli. Vaatasime lennukeid ja mina jõin ploomipuskarit.
Väga mõnus päev ja õhtu ollgi otsa saanud.